Gidiyorum, Gidiyorum, Gittim.

Arkadaşlar, benim yeni aldığım bir karar var. Bunu sağdan soldan duymak yerine, bizzat benim ağzımdan duymanızda yarar var. Bu yüzden bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim.

Arkadaşlar artık kariyerime aile şirketimizde devam etmeye karar verdim.Bundan sonra bütün eforumu tek bir işe harcıyor olacağım. Tabi şartlar böyle olunca “gönüllü” olarak çalıştığım ve karşılığında bir teşekkür dahi alamadığım bütün faaliyetleri bırakmak durumundayım. Bu kararı almak kolay değil, bu aşamada sizlerin de desteğini almış olmak beni sevindirdi, özellikle son 72 saatte kararımı destekleyen bütün dostlarıma teşekkür ederim. İnsanın doğruyu gösteren arkadaşlarının, dostlarının olması şahane bir duygu. Son 10 yılda burada çok güzel dostlar biriktirmişim, iyi ki varsınız.

“Sen bırakırsan biz de bırakırız bir dakika durmayız” diyenlere de tabi ki birkaç şey söylemek isterim. Öncelikle hiçbir karşılık beklemeden “ben” olmak yerine “biz” olmayı seçen insanlar olarak sizin güzelliğinizi size kelimelerle anlatamam bile. İyi ki varsınız. Ancak sizi orada tutan asıl sebep ben olmamalıyım, yine de bana inandığınız için çok teşekkür ederim. Sizi bu aşamada alacağınız kararlarda etkilemiş olmak istemem, hatta isteyeceğim en son şey bu tür bir karar almanızdır. Ancak hepiniz yetişkin insanlarsınız ve kararlarınız sizin tasarrufunuzdadır. İnandığınız şeyler ve güvendiğiniz kişiler için aynı kararlılığı göstermeye devam edin. Şartlar değişmiş olsa da fikirlerinizin ziyan olmadığını, onları dinleyen birilerinin olduğunu bilmenizi isterim. Ben herkesten önce ekibime karşı sorumluyum ve bugüne kadar elini taşın altına koymuş herkese teşekkürü bir borç bilirim. Sizlerle amatör ruhla çok güzel işler yaptık ve tekrar aynı ekiplerle çalışmak isterim, inşallah ilerde yine yollarımızın kesişir. Ayrıca imkanlarım dahilinde size yardımcı olabileceğim her konuda yardımcı olmaya hazırım. Bu bir veda değil, hepi topu 2 saatlik uzaklıktayım.

Özet geçmek gerekirse; Bahçeşehir Üniversitesi Mezunlar Derneği’ndeki bütün görevlerimden, BAUMEZUN Dergisi’ndeki bütün görev ve yükümlülüklerimden, Deniz Ticaret Enstitüsü’ndeki bütün görev ve yükümlülüklerimden, Consult Istanbul firmamdaki bütün haklarımdan (marka tescili hariç) ayrıldığımı beyan ve ilan ederim. Bu aşamada maalesef Buradyo’da arkadaşlarımla yaptığım radyo programı olan “Çok Bozdu”yu ve Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Futbolu Takımı olan BAU Pirates’ı da bırakmak durumunda kalacağım (Buradyo ve BAU Pirates’ın en büyük destekçilerinden biri olmaya devam edeceğim tabi ki). DT Group’taki pozisyonum ve Türkiye Bilişim Derneği’ndeki pozisyonum aile şirketimiz olan Termo Center Isı San. ve Tic. Ltd. Şti. ile birlikte devam edecektir.

Size tek tavsiyem: Bencil olun.

tumblr_lhovw2kh8M1qz9b3ko1_500

Hadi moral bozmak yok canlanın biraz:

Gidiyorum, Gidiyorum, Gittim.” için 4 yorum

Bir cevap yazın